Наші партнери
Наша клініка

“Дент – Ю”- стоматологічна клініка для всієї сім’ї і ми докладемо максимум зусиль для того, щоб Ви саме нас називали “мій стоматолог”!

Адміністрація нашої клініки дуже ретельно поставилася до підбору персоналу, саме тому наш лікарський колектив не змінюється протягом останніх 10 років. Наша клініка обладнана всім необхідним для виконання якісних стоматологічних маніпуляцій. В арсеналі наших лікарів є кращі стоматологічні матеріали провідних світових виробників і при цьому ми намагаємося утримувати демократичні середні ціни. 

 У клініці діє гнучка система знижок в залежності від обсягу роботи і історії відносин з нашими пацієнтами. Ми з повагою ставимось до інтересів наших пацієнтів. Вас зустрінуть грамотні, чуйні співробітники, які в незалежності від того, де Ви прийміть рішення проходити лікування, дадуть Вам якісну стоматологічну консультацію. Ми ніколи не залишимо Вас один на один з болем, а завдяки зворотного зв’язку ми завжди тримаємо руку на пульсі Вашого здоров’я.

 

 

Наші переваги
Стабільний досвідчений колектив
лікарів протягом 16 років
"АнтиСНІД" і "Антигепатит"
пакети стерилізації
Ціни адекватні якості
Уважне ставлення до всіх
категорій наших пацієнтів
PRF - нові технології

IPRF методика дозволяє значно прискорити процес загоєння тканин після видалення зуба, після установки дентального імплантату і при цілому ряді інших стоматологічних маніпуляцій. В основі лежить використання загоюють властивостей фібрину власної крові на травмовану ділянку, чим досягається зменшення болю, набряку, стимуляція загоєння.

Відбілювання зубів

При виконанні цієї маніпуляції ми використовуємо професійне обладнання одного з провідних світових виробників США Magic smail, це одна з найбезпечніших методик відбілювання в світі.

Завдяки холодному спектру світла не відбувається нагрівання тканин зуба і при цьому використовується оригінальний гель виробництва США, до складу якого входить пероксид карбаміду абсолютно безпечний для емалі зуба, що не порушує її хімічний склад і фізичні властивості. Ефект відбілювання видно відразу.

Поряд з фотовідбілювання ми пропонуємо методику відбілювання зубів, яка проводиться самостійно, в домашніх умовах. Лікар виготовляє індивідуальну капу, всередину якої наноситься спеціальний гель. Каппа встановлюється на зубний ряд, як правило на ніч. Відчутного ефекту можна домогтися за 2-5 подібних процедур.

Обладнання

Ми працюємо на виключно імпортному обладнанні і виключно кращими матеріалами. Матеріально – технічна база нашої клініки також дозволяє якісно простерилізувати інструментарій та подати його в стерильній упаковці прямо на робоче місце лікаря. Для уточнення діагнозу в нашій клініці використовується радиовизиограф, це сучасна альтернатива рентгенапарату. Це високотехнологічне цифровий пристрій дозволяє при мінімальній рентген навантаженні (доза опромінення в порівнянні навіть з найсучаснішим рентгенапаратом менше в 10 разів) моментально вивести знімок на монітор комп’ютера і з максимальною точністю показати об’єктивну картину стану коренів зубів і навколишнього їх кістки.

Ваш запит відправлено
Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом

  Записатися на прийом до лікаря
  Введіть свої дані і ми зв'яжемося з вами щоб записати в зручний час на прийом
  Підвищення кваліфікації

  Персонал нашої клініки систематично підвищує кваліфікацію на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. 

  Також ми регулярно стежимо за всіма всіма новинками в світі стоматології, відвідуючи семінари та конференції вітчизняних і зарубіжних колег, тим самим постійно підвищуємо рівень послуг, що надаються.

  Це цікаво
  17
  років на ринку
  15
  співробітників
  14276
  пацієнтів

  Українська версія сайту
  Ви завжди можете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.

  Шановні друзі!
  Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.