Дитяча стоматологія в Вишневому

Дитяча стоматологія

Багато батьків не звертаються в дитячу стоматологію, навіть якщо їхні діти скаржаться на зубний біль. Одні дорослі вважають, що лікувати молочні зуби у дітей не потрібно, оскільки вони скоро випадуть. Інші бояться, що хворобливе лікування викличе психологічну травму у дитини. Відсутність своєчасної стоматологічної допомоги в дитячому віці може призвести до розвитку порушень, позбутися від яких пізніше буде дуже важко.

Чому потрібно лікувати зуби в дитячому віці

Здорові молочні зуби потрібні дитячому організму. Від них залежить:

  • розвиток лицьового скелета;
  • формування прикусу;
  • якість постійних зубів.

Кісткова тканина розвивається тільки тоді, коли відчуває навантаження. Перші зуби забезпечують навантаженням щелепи та інші кістки, допомагаючи їм розвиватися. Рівномірно розподіляючи тиск по всій щелепи, молочні зуби сприяють формуванню правильного прикусу. Якщо один або кілька молочних зубів руйнуються завчасно, формування лицьового скелета порушується. Оскільки зачатки постійних зубів знаходяться під молочними, при відсутності своєчасного лікування до них може дістатися інфекція. Патогенні організми здатні порушити правильний ріст постійних зубів і викликати їх повне руйнування.

Переваги лікування дітей в клініці Dent-U

Дитяча стоматологія в клініці Dent-U не викликає неприємних емоцій у малюків. Перевагами медичного закладу є:

  • висококваліфікований медичний персонал;
  • новітнє обладнання, інструменти та матеріали;
  • безпеку;
  • доступні ціни.

В стоматологічній клініці Dent-U лікування дітей довіряють тільки досвідченим стоматологам, які вміють викликати прихильність до себе маленьких пацієнтів. Маніпуляції виконуються з використанням ефективних знеболюючих препаратів, тому діти не відчувають неприємних відчуттів. У дитячої стоматології в Вишневому використовуються матеріали, багаті фтором. Вартість послуг залежить від виду патології. Клініка Dent-U пропонує не тільки лікувальні, але і профілактичні заходи (сріблення, фторування зубів). Вони коштують недорого.
У клініці Dent-U використовується максимальна кількість одноразових інструментів і матеріалів, тому ймовірність інфікування нульова.

Як звернутися в стоматологічну поліклініку Dent-U

Записатися на прийом до лікаря можна на сайті стоматологічної поліклініки, заповнивши відповідні поля. Найближчим часом з клієнтом зв’яжеться співробітник установи. Він підбере зручний для пацієнта час прийому. Медпрацівник відповість на всі питання про дитячої стоматології в Вишневому і про вартість послуг.
Стоматологічна клініка розташована в Вишневому на вулиці Європейської. До неї можна швидко доїхати з Києва, а також з Крюківщини і Софіївської Борщагівки. У стоматологічній клініці є гнучка система знижок. Завдяки їй ціна медичної допомоги цілком доступна.

Найменування послуги
Ціна
Надання швидкої допомоги
250 грн
Психологічна підготовка дитини
200 грн
Чистка молочних зубів професійними пастами
400 грн
Видалення молочного зуба при фізіологічній ретенції
200 грн
Видалення молочного зуба без ознак резорбції коренів
300 грн
Постановка девіталізуючої пасти
350 грн
Механічна і медикаментозна обробка 1 кореневого каналу молочного зуба
150 грн
Пломбування 1-го кореневого каналу молочного зуба
150 грн
Пломба на молочний зуб склоіономерний матеріал Ketac molar, Riva
600 грн
Пломба на молочний зуб після лікування каналів склоіономерний матеріал Ketac molar
420 грн
Герметизація фісур
400 грн
Пломба Color Flow
650 грн
Пломба Vitremer
700 грн
Тимчасове пломбування 1-го кореневого каналу молочного зуба пастою «Calosept».
150 грн
Фторування 1-го молочного зуба
100 грн
Зняття пломби
50 грн

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.