Професійна гігієна порожнини рота в Вишневому

Професійний догляд за зубами

Багато людей відвідують стоматологічну поліклініку тільки з метою лікування зубів. Вони вважають, що традиційна чистка успішно захищає їх від багатьох стоматологічних патологій. Однак така гігієна не рахується ефективною. Зубна паста і щітка також не здатні забезпечити білизну зубів. Щоб зуби завжди були здоровими і виглядали бездоганно, треба систематично робити професійну гігієну зубів в стоматологічній клініці.

Переваги професійного догляду

Під час процедури чистки порожнини рота стоматолог виконує наступні дії:

  • видаляє зубний камінь;
  • видаляє бактеріальний наліт;
  • повертає зубам природний колір;
  • захищає зуби від карієсу.

Самостійна чистка порожнини рота не допомагає попередити появу зубного каменю. Навіть при дуже ретельній обробці зубів на них накопичується наліт. Після затвердіння він перетворюється на зубний камінь. Камінь зазвичай формується в місцях, що не очищаються в процесі жування – між зубами, на їх внутрішній стороні і біля ясен. Якщо отверділий наліт з’являється в ясенній каналі, він може викликати розвиток пародонтозу. Після очищення зубів стан ясен нормалізується.
Гігієна порожнини рота і зубів також включає в себе видалення бактеріального нальоту. Бактеріальний наліт заважає зубної емалі контактувати зі слиною. Містить мікроелементи слина зміцнює емаль і захищає її від карієсу. Бактерії синтезують кислоти, що викликають запалення ясен і руйнування емалі зуба. Разом з нальотом видаляються плями (від кави, чаю, куріння). Після шліфування виконується дезінфекції порожнини рота. В кінці процедури роблять реминерализующую терапію. Зуби покривають складом, який допомагає запобігти розвитку карієсу.
Професійну гігієну порожнини рота краще робити в клініці з хорошою репутацією. Послуги недосвідченого стоматолога можуть коштувати дешево. Однак його дії можуть стати причиною кровоточивості ясен і інших негативних наслідків.

Переваги чистки зубів в клініці Dent-U

В клініці Dent-U можна в будь-який час виконати гігієну порожнини рота, ціни на послуги тут цілком доступні. Перевагами медичного закладу є:

  • висококваліфікований персонал;
  • новітнє обладнання;
  • безпеку.

Догляд за порожниною рота в Вишневому здійснюють стоматологи, які мають досвід роботи більше 10 років. Вони використовують сучасні апарати і інструменти, що дозволяють делікатно очистити поверхню зубів від відкладень. У клініці застосовуються кращі лікарські препарати і одноразові матеріали, тому ймовірність ускладнень надзвичайно низька. Вартість послуг залежить від виду використовуваних матеріалів, обсягу і складності робіт.

Як звернутися в стоматологічну поліклініку Dent-U

Щоб отримати медичну допомогу, потрібно заповнити заявку на сайті стоматологічної поліклініки. Найближчим часом з клієнтом зв’яжеться співробітник установи. Він підбере зручний для пацієнта час прийому. Медпрацівник відповість на всі питання клієнта – про види використовуваного обладнання, тривалості процедури, протипоказання і вартості послуг.
Стоматологічна клініка знаходиться в Вишневому на вулиці Європейської. До неї можна швидко доїхати з Києва, а також з Крюківщини і Софіївської Борщагівки. У стоматологічній клініці є гнучка система знижок. Завдяки їй ціна медичної допомоги цілком доступна.

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.