Імплантація зубів в Вишневому

Імплантація зубів

Ще зовсім недавно традиційне протезування було єдиним методом відновлення зубного ряду. Сьогодні його поступово витісняє імплантація. За допомогою дентальних імплантатів можна вирішити багато проблем, в тому числі ті, з якими не може впоратися звичайна протезування. Оскільки імплантація – це високотехнологічний процес, здійснювати його повинен тільки досвідчений і висококваліфікований фахівець.

Переваги імплантації

Імплантацією називається процес імплантації в щелепних кісток конструкції, повністю замінює зуб. Імплантати вигідно відрізняються від коронок, мостів і протезів низку переваг. Вони забезпечують:

  • естетичність;
  • комфорт;
  • функціональну ефективність;
  • високу надійність;
  • безпеку.

Хоча на імплантацію зубів ціни можуть бути досить високими, процедура цього варто. Імплантати імітують зуби людини з дивовижною точністю. Вони дозволяють вести себе невимушено в будь-який обстановки, не побоюючись, незручних ситуацій. Імплантати можна навантажувати в такій же мірі, як і здорові зуби. Тому після імплантації у людини покращується ефективність процесу пережовування їжі.
Правильно встановлені зубні імплантати прослужать своєму господареві не менше 10 років. На деякі конструкції виробники дають довічну гарантію. Вироби виготовляють з біосумісних матеріалів (титану, золота, нікель-хром-ванадієвих сплавів), тому вони легко приживаються, не викликають алергічних і запальних реакцій. У зубного імплантату ціна не така велика, якщо врахувати, що встановлювати його можна в будь-якому місці. При цьому обточувати сусідні зуби не потрібно.

Переваги імплантації в стоматологічній клініці Dent-U

В стоматологічній клініці Dent-U створені всі умови для якісної імплантації зубів, вартість послуг при цьому цілком доступна. До безперечних достоїнств установи можна віднести:

  • висококваліфікований персонал;
  • новітнє обладнання;
  • великий вибір сучасних якісних імплантатів;
  • індивідуальний підхід;
  • безпеку.

Імплантати зубів в Вишневому встановлюють стоматологи, які успішно провели безліч подібних операцій. Вони підбирають модель з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, а також орієнтуючись на її вартість. Індивідуально підібрані імплантати не викликають естетичного і функціонального дискомфорту. Вони органічно доповнюють зубний ряд.
Всі маніпуляції з зубними імплантатами в Вишневому здійснюються за допомогою сучасного високоточного обладнання, новітніх матеріалів, ефективних і безпечних лікарських засобів. У клініці використовується максимально можливу кількість одноразових інструментів і матеріалів, тому ймовірність ускладнень мінімальна. Оскільки ціна багатьох імплантатів цілком доступна, операція може коштувати недорого.

Як звернутися в стоматологічну поліклініку Dent-U

Записатися на прийом до лікаря можна на сайті стоматологічної поліклініки, заповнивши відповідні поля. Найближчим часом з клієнтом зв’яжеться співробітник установи. Він підбере зручний для пацієнта час прийому. Медпрацівник відповість на всі питання клієнта – про види імплантатів і цінах на послуги.
Стоматологічна клініка знаходиться в Вишневому на вулиці Європейської. До неї можна швидко доїхати з Києва, а також з Крюківщини і Софіївської Борщагівки. У стоматологічній клініці є гнучка система знижок. Завдяки їй вартість медичної допомоги стає доступнішою. ​​

Найменування послуги
Ціна
MegaGen
9500 грн
Металокерамічна коронка (стандартний абатмент)
7500 грн
Цирконієва кераміка (стандартний абатмент)
9000-10.000 грн
Встановлення імпланта MegaGen AnyRidge
12000 грн
Встановлення формувача
— MegaGen AnyOne
1500 грн
— MegaGen AnyRidge
2000 грн
Індивідуальний абатмент
3000 грн
Multi Unit абатмент (1од), багатокомпонентний
100$
Bicon (США), In-cone (Франція)
— Встановлення імпланта
13000-15000 грн
— Металокерамічна коронка (Стандартний абатмент)
9000-10000 грн
— Цирконієва кераміка (стандартний абатмент)
12000-13000 грн
Індивідуальний абатмент
4500 грн
Установка імпланта Strauman (Швейцарія)
17000 грн

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.