Нарощування кісткової тканини зубів в Вишневому

Нарощування кісткової тканини

Сучасна стоматологія стрімко розвивається і домагається вражаючих результатів. Сьогодні можна наростити кісткову тканину і повністю відновити зубний ряд. Завдяки новітнім методикам кісткова пластика здійснюється дуже швидко, практично не викликаючи дискомфорту.

Навіщо потрібна кісткова пластика

В результаті травми або неправильно виконаної екстракції зуба щелепна кістка може пошкодитися. Кость також може зруйнувати хронічний запальний процес або абсцес. Після видалення зуба кісткова тканина перестає відчувати тиск, тому в ній починаються атрофічні процеси. Вони призводять до зменшення кісткової маси. У верхній щелепі атрофічні процеси розвиваються швидше, ніж в нижній, тому що щільність її кістки нижче.
Якщо дефект кістки сильно виражений, відновити зубний ряд за допомогою протезування або імплантації неможливо. Треба спочатку наростити обсяг кісткової тканини і відновити її природний анатомічний рельєф.

Методи остеопластики

Існує кілька методів остеопластики в стоматології:

  • розщеплення альвеолярного відростка;
  • спрямована кісткова регенерація;
  • пересадка кісткового блоку;
  • синус-ліфтинг.

Розщеплення альвеолярного відростка здійснюють, якщо кісткова тканина зменшилася в обсязі незначно. Метод спрямованої кісткової регенерації використовується у випадках, коли виявлена ​​атрофія середнього ступеня. Сильно виражений дефект допомагає виправити підсадка кісткової тканини. Синус-ліфтинг призначають, коли потрібно відновити кісткову тканину в області зубів, розташованих поруч з гайморовими пазухами.
В даний час остеопластика виконується з використанням PRF-мембрани. Технології PRF в стоматології (APRF і IPRF) використовуються для зменшення болю, усунення набряку, зниження ймовірності інфікування і прискорення загоєння тканин. PRF-мембрану створюють з компонентів крові пацієнта, тому вона не викликає відторгнення. Кісткова пластика в стоматології вважається однією з найскладніших операцій, тому виконувати її повинні тільки висококваліфіковані та досвідчені хірурги-стоматологи.

Переваги проведення остеопластики клініці Dent-U

В клініці Dent-U створені всі умови для успішної імплантації кісткової тканини. Перевагами медичного закладу в Вишневому є:

  • досвідчений і висококваліфікований персонал;
  • проведення всіх видів остеопластических операцій з використанням методики PRF;
  • наявність сучасного обладнання, інструментів і матеріалів;
  • індивідуальний підхід;
  • безпеку;
  • доступна ціна.

У Вишневому відновленням кісткової тканини зубів займаються хірурги-стоматологи, які мають досвід роботи більше 10 років. Вони підбирають вид операції, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта. Для нарощування використовується біогенний (натуральний) або мінеральний (штучний) матеріал, який коштує недорого. Всі маніпуляції виконуються за допомогою анестезії, тому вони не доставляють пацієнтам дискомфорту.
Кісткова пластика щелеп в Вишневому здійснюється за допомогою новітнього обладнання. Завдяки використанню PRF-мембрани нарощування кісткової тканини відбувається швидко. Воно може виконуватися одночасно з імплантацією. PRF-мембрана збільшує ймовірність благополучного приживлення штучного матеріалу. У клініці є максимально можливу кількість одноразових матеріалів і інструментів, тому ймовірність ускладнень мізерно мала. Вартість послуг залежить від виду використовуваних матеріалів.

Як звернутися в стоматологічну поліклініку Dent-U

Записатися на прийом до лікаря можна на сайті стоматологічної поліклініки, заповнивши відповідні поля. Найближчим часом з клієнтом зв’яжеться співробітник установи. Він підбере зручний для пацієнта час прийому. Медичний працівник відповість на всі питання клієнта – про методи нарощування кістки в стоматології і вартості послуг.
Стоматологічна клініка знаходиться в Вишневому на вулиці Європейської. До неї можна швидко доїхати з Києва, а також з Крюківщини і Софіївської Борщагівки. У стоматологічній клініці є гнучка система знижок. Завдяки їй ціна медичної допомоги цілком доступна.

Найменування послуги
Ціна
Плазмоліфтинг
Ін'єкції власної плазми пацієнта в тканини пародонту (A-PRF)
— 1 щелепа
1300 грн
— 2 щелепи
2000 грн
Герметизація лунки видаленого зуба власним згустком з чинників зростання (A-PRF)
— 1 згусток
700 грн
— 2 згустока
950 грн
— 3 згустока
1100 грн
A-PRF мембрана для заміщення кісткової тканини 1 шт
865 грн

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.