Лікування пародонтозу в Вишневому

Лікування пародонтозу

Оскільки пародонтоз часто розвивається без симптомів, багато людей звертаються до стоматолога занадто пізно, коли багато процесів стають незворотними. Підступне захворювання може викликати важкі ускладнення і призвести до втрати зубів. Щоб запобігти неприємним наслідкам, потрібно якомога швидше звернутися в клініку з хорошою репутацією. Лікуванням пародонтозу повинен займатися тільки досвідчений кваліфікований стоматолог. Неправильна терапія може привести до тотального руйнування тканин.

Особливості лікування хвороб пародонта

пародонту називаються тканини, які оточують зуб і забезпечують його міцну фіксацію в щелепної кістки. Коли в пародонті виникають патологічні процеси, він перестає виконувати свої функції і втрачає здатність утримувати зуби. Згодом хвороба поширюється на кісткову тканину і викликає в ній незворотні зміни. Шанси вилікувати пародонтоз залежать від своєчасності діагностики захворювання.
На ранній стадії патології ефективна консервативна терапія. Її починають з гігієнічної чистки. Стоматолог видаляє наліт, зубні камені, змінює коронки і протези. Він також здійснює лікування уражених карієсом зубів. Такі процедури дозволяють ліквідувати всі джерела інфекції в ротовій порожнині. Після цього призначаються фізіотерапевтичні процедури, масаж і медикаментозне лікування. Консервативна терапія обходиться недорого.
Радикальне лікування захворювань пародонту здійснюється, коли консервативна терапія не дає результатів. Загальмувати патологічний процес допомагає шинирование зубів. Шинуванням називається процедура скріплення зубів тонкою смужкою. Шина розподіляє жувальну навантаження по всьому зубному ряду, зменшуючи тиск на розхитаний зуб. У важких випадках рухливі зуби видаляють і виконують операцію по розтину ясенний стінки пародонтальної кишені. Ціна такого лікування більш висока.
Багато недосвідчених стоматологи не призначають вчасно лікування при пародонтозі, оскільки не можуть розпізнати перші ознаки патології. Іноді неправильно визначається стадія і характер захворювання, тому терапія виявляється малоефективною. Вчасно виявити хворобу і визначити стадію його розвитку допомагає сучасне діагностичне обладнання, вартість якого може бути дуже висока.

Переваги лікування пародонтозу в клініці Dent-U

В клініці Dent-U здійснюється кваліфіковане лікування ясен, ціна на послуги при цьому цілком доступна. Перевагами медичного закладу є:

  • досвідчений медичний персонал;
  • новітнє діагностичне обладнання і інструменти;
  • безпеку;

Лікування ясен при пародонтозі в Вишневому виконують висококваліфіковані пародонтологи, що мають досвід роботи більше 10 років. Вони здатні виявити навіть ледве помітні ознаки захворювання і вчасно призначити діагностичні процедури. Встановлене в клініці діагностичне обладнання, ціна якого дуже висока, дозволяє точно поставити діагноз.
Лікування пацієнтів з тяжкою формою захворювання здійснюється за допомогою інших фахівців – хірурга, терапевта, ортодонта і ортопеда. Ортопедичне лікування пародонтиту в Вишневому направлено на ліквідацію порушень оклюзії (правильного змикання зубних рядів), стабілізацію положення рухливих зубів і перерозподіл жувального навантаження. У клініці застосовують якісні матеріали, тому ймовірність ускладнень надзвичайно низька. Вартість послуг залежить від стадії розвитку захворювання і виду лікування.

Як звернутися в стоматологічну поліклініку Dent-U

Записатися на прийом до пародонтолога можна на сайті установи, заповнивши відповідні поля. Найближчим часом з клієнтом зв’яжеться співробітник клініки. Він підбере зручний для пацієнта час прийому. Медпрацівник відповість на всі питання клієнта – про способи лікування ясен, вартості послуг і можливі ускладнення.
Стоматологічна клініка знаходиться в Вишневому на вулиці Європейської. До неї можна швидко доїхати з Києва, а також з Крюківщини і Софіївської Борщагівки. У стоматологічній клініці є гнучка система знижок. Завдяки їй ціна медичної допомоги цілком доступна.

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.