Лікування зубів у Вишневому

Лікування зубів

Багато людей відносяться до лікування зубів легковажно. Вони вважають, що будь-який вид стоматологічної допомоги є результативним, тому немає сенсу звертатися до хорошого стоматолога і платити за його послуги зайві гроші. Однак більш висока ціна лікування часто обумовлена ​​більш високою якістю послуг, що надаються. А від якості терапії безпосередньо залежить не тільки стан ротової порожнини, але загальне здоров’я людини.

Чому важливо лікувати зуби в клініці з хорошою репутацією

Існує кілька причин, за якими варто вибрати стоматологічну клініку з високою якістю послуг. До них відносяться:

 • безпеку;
 • психологічний і фізичний комфорт;
 • якісна діагностика;
 • висока ймовірність збереження і відновлення зуба
 • профілактичні заходи;
 • естетичність.

В стоматологічній клініці, яка дорожить своєю репутацією, застосовуються безпрецедентні заходи безпеки, що виключають можливість інфікування клієнтів під час процедури терапії. Якісне лікування зубів здійснюється за допомогою кращих матеріалів і перевірених лікарських засобів. У розпорядженні лікарів новітні інструменти і обладнання найвищої якості. Клініка використовує максимально можливу кількість одноразових інструментів і матеріалів. Навіть якщо в стоматологічній клініці на лікування зубів ціни досить високі, в порівнянні з іншими медичними установами, комфорт пацієнта варто цього. Коли всі процедури виконує доброзичливий доктор, що рятує пацієнта від найменшого дискомфорту, лікування викликає тільки приємні асоціації.
Досвідчений висококваліфікований стоматолог завжди зробить все можливе, щоб зберегти зуб. Маючи великий вибір діагностичної апаратури, він вивчить стан тканин в найдрібніших подробицях і зробить спробу їх відновити. У клініках, в яких лікування коштує недорого, немає подібної діагностичної техніки. Тому в таких випадках стоматолог перестраховується і видаляє зуб.
Кваліфікований стоматолог не тільки лікує проблемні зуби, але і робить профілактичні заходи.

Переваги стоматологічної клініки Dent-U

Стоматологічна поліклініка Dent-U має ряд переваг перед іншими медичними установами подібного профілю. До них відносяться:

 • висококваліфікований медичний персонал;
 • сучасне обладнання та якісні матеріали;
 • безпеку;
 • високий рівень сервісу;
 • доступні розцінки на лікування зубів.

В клініці працюють висококваліфіковані медичні працівники, які мають багаторічний досвід лікування різних патологій ротової порожнини. Завдяки відмінним мануальним навичкам, вони відновлюють навіть сильно пошкоджений зуб і надають йому здорового вигляду. Стоматологи стежать за розвитком стоматології і швидко освоюють новітні методики терапії.
Якісне лікування зубів в Вишневому обумовлено не тільки високим професіоналізмом стоматологів, але і наявністю сучасного обладнання. Новітня рентгенологічна техніка, що має високу вартість, дозволяє провести якісну діагностику з мінімальною дозою випромінювання. Лікування здійснюється за допомогою дентальної мікроскопа. Унікальний прилад дозволяє успішно вилікувати навіть важкопрохідні канали.
Використання одноразових інструментів і антисептичних засобів знижує ймовірність інфікування до нуля. У клініці затишна атмосфера, яка допомагає пацієнтам розслабитися. Всі болючі процедури здійснюються з анестезією. Вартість лікування зубів в Вишневому доступна. Вона залежить від виду патології.

Як звернутися в стоматологічну поліклініку Dent-U

Записатися на прийом до лікаря можна на сайті стоматологічної клініки, заповнивши відповідні поля. Найближчим часом з клієнтом зв’яжеться її співробітник. Він підбере зручний для пацієнта час прийому. На сайті можна також ознайомитися з прайсом на лікування зубів.
Стоматологічна клініка знаходиться в Вишневому на вулиці Європейської. До неї можна швидко доїхати з Києва, а також з Крюківщини і Софіївської Борщагівки. У стоматологічній клініці є гнучка система знижок. Завдяки їй ціна медичної допомоги стає доступнішою. ​​

Найменування послуги
Ціна
Консультація
Б.к.
Розширена консультація з складанням плану лікування (з ОПТГ, КТ)
100 грн
АнтиСНІД пакет
100 грн

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.