Лікування зубів під мікроскопом: навіщо потрібно і яка ціна

Ви коли-небудь чули про лікування зубів під мікроскопом? Або вважаєте, що це якась фантастична послуга, вартість якої – непідйомна, і вам вона не знадобиться? Повірте, все набагато простіше, ніж здається.
Найчастіше якість виконання роботи стоматологом залежить не тільки від стоматолога, а і від устаткування, за допомогою якого вона виконується. Так, при ендодонтичного лікування вкрай важливо знайти і переглянути кореневі канали. При такій роботі фахівець використовує свої знання і навички, рентгенологічні знімки, проте, цього не завжди буває достатньо.
Як часто ви стикалися з тим, що зуб, який досить довго лікували, знову починає боліти? Ви приходите до стоматолога, він показує вам знімок з абсолютно повністю запломбованими каналами, і стверджує, що хворіти цей зуб не може, і, можливо, проблема криється в сусідніх зубах. І це не завжди так. Цілком ймовірно, що в зубі знаходиться ще один канал, настільки маленький, що його просто не видно на знімку. У таких ситуаціях фахівці нашої клініки Dent-U в Вишневому здійснюють лікування зубів під мікроскопом. Вартість лікування зубів під мікроскопом в нашій клініці цілком прийнятна – дешево така послуга не обійдеться ніде, проте повірте, результат цього варто на все 100%. У яких ще випадках необхідно таке лікування?

Показання

  • пошук допканалов – лікування каналів зубів під мікроскопом є найчастішою сферою застосування даного апарату;
  • виявлення тріщин в твердих тканинах;
  • безпечне вилучення штифтів – лікування коренів зубів під мікроскопом дозволяє уникнути розколів і втрати зуба;
  • виявлення карієсу на ранніх стадіях;
  • якісна обробка зуба під реставрацію або установку коронки – стоматологічний мікроскоп дозволяє провести цю процедуру максимально чисто;
  • необхідність професійного чищення зубів з істотними заглибленнями.

Якщо ціни на лікування зубів під мікроскопом в Києві найчастіше кусаються, то фахівці нашої клініки можуть допомогти вирішити перераховані вище проблеми досить недорого. До речі, в більшості європейських країн такий вид лікування є стандартним, завдяки своїм перевагам і можливостям. Під час процедури пацієнт, як правило, знаходиться в лежачому або напівлежачому положенні. При бажанні пацієнта, він може спостерігати за всім, що відбувається під мікроскопом.

Основні переваги

  • точність;
  • виявлення проблем на ранніх стадіях;
  • можна використовувати пацієнтам, яким протипоказано рентгенівське опромінення (наприклад, вагітним жінкам або людям зі схильністю до онкологічних захворювань);
  • мінімальний ризик ускладнень.

Записатися на прийом в нашу клініку зовсім просто – вам достатньо залишити заявку на нашому сайті, і наш представник зв’яжеться з вами, щоб домовитися про дату прийому та відповісти на ваші запитання. Наша клініка знаходиться в Вишневому, всього за півгодини їзди від центру Києва. Варто відзначити, що багато фахівців нашої клініки працюють з нами більше 10 років, кожен з них регулярно підвищує свою кваліфікацію на базі Національної медакадемії.

Не терпіть зубний біль, звертайтеся в нашу клініку, і ваші зуби завжди будуть здорові.

Найменування послуги
Ціна
Консультація
Б.о.
Подібні поради

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.