Лазерне відбілювання зубів в Вишневому

Відбілювання зубів

Далеко не всі люди можуть пишатися білосніжною посмішкою. На колір зубів впливають шкідливі звички, хвороби, харчування та гігієна порожнини рота. Велике значення має спадковість. Природний колір дентину може бути світло-коричневим, жовтим і сірим. З віком природний відтінок стає більш вираженим через зменшення шару емалі. Якщо природний колір зубів жовтий, домогтися білосніжності посмішки не допоможе навіть професійна чистка. У таких випадках рекомендується процедура відбілювання зубів.

Переваги професійного освітлення зубів

Хоча існує багато способів освітлення зубів в домашніх умовах, краще довірити цю процедуру кваліфікованому стоматолога. Неправильне використання коштів для відбілювання та застосування агресивних речовин може привести до руйнування зубної емалі, опіків слизової оболонки і розвитку захворювань. Перевагами відбілювання зубів у стоматолога є:

 • гарантований результат;
 • освітлення на кілька відтінків;
 • можливість точкового відбілювання;
 • відсутність ризику для здоров’я;
 • безболісність;
 • невелика тривалість процедури.

В стоматологічній клініці використовуються різні методи відбілювання. Стоматолог підбирає спосіб обробки зубів, керуючись їх станом, а також побажаннями клієнта. Лазерне відбілювання вважається однією з найбільш ефективних і безпечних процедур. Воно дозволить зробити поверхню зубів на 12 відтінків світліше, одночасно зміцнивши емаль. Різні види процедури мають різну вартість. Ціна освітлення залежить виду використовуваної апаратури. Кабінетне відбілювання коштує недорого. Ціна лазерної процедури може бути дуже високою. Сучасне обладнання дозволяє освітлити відразу всі зуби, тільки деякі з них або невеликі ділянки їх поверхні.
Перед відбілюванням стоматолог виконує процедуру очищення. Він видаляє як наліт, так і зубний камінь. При необхідності здійснюється лікування уражених карієсом зубів. Тривалість процедури освітлення коливається від 15 до 60 хвилин, в залежності від застосовуваного методу і кількості оброблюваних зубів. На обробку лазером всіх зубів може піти більше години. Освітлення не викликає неприємних відчуттів у пацієнта. Щоб отримати бажаний результат, треба звернутися в стоматологічну клініку з хорошою репутацією.

Переваги проведення освітлення зубів в клініці Dent-U

В клініці Dent-U якісно виконують відбілювання зубів, ціна на послуги при цьому цілком доступна. Перевагами медичного закладу є:

 • висококваліфікований персонал;
 • новітнє обладнання та інструменти;
 • виконання різних видів відбілювання;
 • безпеку;
 • гарантований результат;

Стоматологія відбілювання зубів в м.Вишневе славиться високим професіоналізмом медичних працівників, що мають досвід роботи більше 10 років. Стоматологи виконують освітлення різними способами, використовуючи сучасне обладнання. Вони дбайливо відбілюють зуби, домагаючись необхідного ступеня освітлення. У клініці застосовують кращі лікарські препарати і одноразові матеріали, тому ймовірність ускладнень надзвичайно низька. Лазерне відбілювання зубів в Вишневому виконується з використанням новітньої техніки, яка генерує безпечний «холодне світло». Вартість послуг залежить від обсягу робіт, виду використовуваної апаратури і матеріалів.

Як звернутися в стоматологічну поліклініку Dent-U

Якщо треба терміново зробити процедуру відбілювання зубів в Києві недорого, краще звернутися в клініку Dent-U. Записатися на прийом можна прямо на сайті установи, заповнивши відповідні поля. Найближчим часом з клієнтом зв’яжеться співробітник клініки. Він підбере зручний для пацієнта час прийому. Медпрацівник відповість на всі питання клієнта – про способи, які допомагають швидше і ефективніше відбілити зуби, цінах на послуги і протипоказання.
Стоматологічна клініка знаходиться в Вишневому на вулиці Європейської. До неї можна швидко доїхати з Києва, а також з Крюківщини і Софіївської Борщагівки. У стоматологічній клініці є гнучка система знижок. Завдяки їй ціна медичної допомоги цілком доступна.

Найменування послуги
Ціна
Ендовідбілюючий гель (1 зуб)
400 грн
Відбілювання домашнє (капами, 1 щелепа)
2400 грн
Фотовідбілювання зубів Magic smile Експрес (1 щелепа)
1200 грн
Гель для відбілювання
600 грн
Капа для відбілювання
1800 грн
Відбілювання 1-го зуба
400
Фотовідбілювання зубів Magic smile Експерт (1 щелепа)
1500 грн

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.