Плазмоліфтінг при лікуванні пародонтиту

Сучасні технології проникли в усі сфери медицини, і стоматологія не виняток. Йдеться про інноваційної технології, яка не має аналогів – плазмоліфтінг , яка поступово впроваджується в хірургічній стоматології.

Плазмоліфтінг вважається найбільш вдалим методом лікування, коли проводиться терапія пародонтиту на різних стадіях, запалення м’яких тканин, для швидкого загоєння кісткової тканини після видалення зубів, а також при імплантації імплантів.

Суть технології полягає в тому, що пацієнтові вводиться плазма, отримана з його власної крові. Як відбувається вся процедура:

  • У пацієнта проводиться забір крові в кількості, необхідній для виконання лікування;
  • За допомогою центрифуги з крові відділяється плазма, насичена тромбоцитами;
  • У залежності від характеру лікування (пародонтит, пересадка, загоєння кісткової тканини), в пошкоджені ділянки ясен чи лунки вводиться ін’єкція плазми;
  • Плазма починає активно діяти відразу ж після введення – покращує кровотік, активізує відновлення капілярів, нормалізує обмінні процеси на тканинному рівні.

Після першої ін’єкції плазми прискорюється загоєння ранок і запалених ясен, починають рости клітини, сплячі до цього часу, зміцнюється кісткова тканина, поліпшується вироблення колагену і гіалуронової кислоти. Всі ці процеси можливі завдяки унікальному складу плазми – в ній є багато гормонів, альбуміну, глобуліну, фібриногену.

Процедура абсолютно безпечна і не має побічних ефектів, алергій та ускладнень, оскільки плазма взята з крові пацієнта і повністю ідентична генетичним кодом.

Плазмоліфтінг особливо цінний при лікуванні пародонтиту, оскільки після введення плазми зникає неприємний запах з ротової порожнини, зуби стають міцнішими, припиняється їх хиткість, поступово зникає кровоточивість ясен.

Найчастіше, плазмоліфтінг використовується в таких випадках :

  • Профілактика пародонтиту;
  • Лікування кровоточивості ясен (гінгівіту);
  • Лікування пародонтиту на будь-якій стадії;
  • Лікування локалізованого пародонтиту (рухливість одного або декількох зубів, кровотеча на невеликій ділянці).

Лікування методом плазмоліфтінга допомагає швидко позбутися від симптомів пародонтиту. Пацієнти відчувають позитивні зміни вже на другий день після ін’єкції – зуби зміцнюються, до ясен повертається природна забарвлення і форма.

Плазмоліфтінг – технологія, яка повертає зубам і ротовій порожнині здоров’я і природну красу.

Подібні поради

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.