Плазмоліфтінг в стоматології

Здорові ясна і зуби – запорука гарної посмішки. Якщо є запах з рота, кровоточать ясна, це не приємно не тільки співрозмовнику, а й кожному з нас.

Сучасна стоматологія має в своєму розпорядженні новітньою технікою і методами лікування. Все це дозволяє ходити до лікаря частіше, оскільки стоматологічні процедури стають не такими болючими, як раніше і набагато більш ефективними. Один з таких методів – плазмоліфтінг, який використовується в хірургічній стоматології.

Плазмоліфтінг є унікальним методом, він заснований на терапії PRF. Вдало використовується в стоматологічних клініках, коли потрібно лікувати запалення м’яких тканин порожнини рота, при загоєнні кісткової тканини після видалення зубів, при пересадках і кістково-пластичних операціях.

Методика передбачає введення плазми, яку отримують з крові пацієнта шляхом її обробки в пробірках за допомогою центрифуги. Вводяться ін’єкції плазми в проблемну зону. У виділеної шляхом центрифугування плазми крові пацієнта міститься багато своїх гормонів, вітамінів, альбумінів, глобулінів, міститься фібриноген. Загоюється кісткова тканина і слизова ротової порожнини, проростають капіляри, тканини дихають, обмін речовин прискорюється. Імунітет підвищується. Десни перестають кровоточити, рухливість зубів зводиться до можливого мінімуму, неприємний запах зникає.

Ця маніпуляція безпечна і не несе шкоди з тієї причини, що речовини, які є в плазмі це власні рідні елементи крові пацієнта. Алергій і ускладнень не викликає. Людина сама себе виліковує. Ліки отримують з організму пацієнта.

Плазмоліфтінг потрібен , для:

  1. Профілактичних заходів тканин пародонта
  2. Коли кровоточать ясна
  3. При рухливості зубів і неприємний запах з рота
  4. Лікування локалізованого і генералізованого пародонтиту
  5. імплантації і удалениях зуба.

Плюси проведення методики плазмоліфтінга.

Лікування зменшує запальні процеси і виділення крові з області ясен вже на 3-й день після процедури при гінгівіті і пародонтиті. Тканини пародонту зміцнюються. Зуби надійніше кріпляться до кісток, а ясна стають природною форми і забарвлення. При заповненні лунки після видалення зуба PRF згустком і мембраною прискорюється загоєння, зменшуються больові та запальні явища, підвищується місцевий імунітет.

В основі методу лежить залучення сил свого організму за допомогою виділення з крові концентрату природних протизапальних і загоюють факторів. Таким чином, процедура робить життя якісніше і здоровіше. Однак сам метод передбачає використання унікального обладнання та інструментів, а також особливий досвід і професіоналізм лікаря.

Плазмоліфтінг – сучасна, унікальна і безпечна методика, яка повертає зубам здоров’я і красу.

Подібні поради

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.