Протезування зубів в Вишневому

Протезування зубів

Багато людей не звертаються до протезистові, щоб вставити зуб після його видалення. Вони вважають, що втрата 1-2 зубів в ротовій порожнині ніяк не відіб’ється на їх самопочутті, а естетикою зовнішнього вигляду можна знехтувати. Однак відсутність навіть одного зуба негативно відбивається не тільки на зовнішності людини, а й на якості його життя і здоров’я.

Чому потрібно вчасно здійснювати якісне протезування

Після видалення або руйнування зуба в ротовій порожнині починаються процеси, які викликають такі проблеми:

 • психологічний дискомфорт;
 • зміна рис обличчя;
 • порушення дикції;
 • зміщення зубів;
 • дискомфортні відчуття під час пережовування їжі;

Хоча багато хто вважає, що зяюча порожнеча в зубному ряді не є великою проблемою, вона здатна доставити багато неприємних відчуттів. Під час урочистих заходів та фотосесій, а також при зустрічі з давніми друзями або родичами людина відчуває величезний дискомфорт. Через відсутність переднього зуба або його нездорового кольору у людей нерідко знижується самооцінка і навіть розвивається психічний розлад.
У людини, що відмовляється від протезування зубів, змінюються риси обличчя. Через відсутність навантаження в тканинах щелепи виникають атрофічні процеси, що мають незворотний характер. Вони негативно впливають на стан тканин обличчя. Через відсутність зубів особа згодом може стати асиметричним і більш зморшкуватим.
Відмовляючись від протезування, людина ризикує придбати мовні порушення. Після екстракції зуба організм намагається компенсувати його відсутність, розподіляючи навантаження рівномірно на зуби, що залишилися. Наслідком цього процесу є зміна положення зубів і порушення оклюзії (правильне змикання верхнього та нижнього ряду).
Через відсутність зуба людина може постійно прикушувати мову і внутрішню поверхню ротової порожнини. Щоб зменшити неприємні відчуття, він намагається швидше проковтнути їжу. Погано пережовані продукти дратують органи травлення. Якісне протезування зубів допомагає уникнути всіх цих проблем.

Переваги протезування в стоматологічній клініці Dent-U

В клініці Dent-U створені найкращі умови для протезування зубів, ціни на послуги при цьому доступні. Перевагами медичного закладу в Вишневому є:

 • установка протезів всіх видів;
 • висока швидкість виконання робіт;
 • використання новітніх матеріалів і обладнання;
 • застосування методів комп’ютерного моделювання;
 • безпеку;
 • доступна вартість протезування зубів.

Вставити зуби в Вишневому можна будь-яким способом. У клініці Dent-U встановлюють коронки і мостовидні протези (знімні і незнімні), пластинкові і бюгельні протези (знімні і умовно-знімні з опорою на імплантати). Протези виготовляють досвідчені і висококваліфіковані зубні техніки з металокераміки і безметалловой кераміки. На період протезування пацієнтам встановлюють тимчасові коронки. Вони компенсують психологічний і функціональний дискомфорт. Нейлонові знімні естетичні протези коштують дешево.
У клініці стоматології протезування здійснюється за допомогою новітнього обладнання та матеріалів, що дозволяють добитися ідеального збігу кольору виробу. Методи комп’ютерного моделювання допомагають створити протез, який не викликає дискомфорту. Досвідчені стоматологи виконують щадну обробку зубів. Вставні зуби не провокують алергічні реакції і гальванічний синдром (виникнення слабкого електричного струму). Ціна послуг в Вишневому залежить від виду використовуваних матеріалів і складності виготовлення протеза.

Як звернутися в стоматологічну поліклініку Dent-U

Записатися на прийом до лікаря можна на сайті стоматологічної поліклініки, заповнивши відповідні поля. Найближчим часом з клієнтом зв’яжеться її співробітник. Він підбере зручний для пацієнта час прийому. На сайті можна також дізнатися вартість послуг.
Стоматологічна клініка знаходиться в Вишневому на вулиці Європейської. До неї можна швидко доїхати з Києва, а також з Крюківщини і Софіївської Борщагівки. У стоматологічній клініці є гнучка система знижок. Завдяки їй ціна медичної допомоги цілком доступна.

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.