Рентген зубів у Вишневому

Рентген щелепи

Рентгенологічне дослідження для багатьох є звичною процедурою. Його призначають для діагностики багатьох хвороб, в тому числі і стоматологічних. Точність постановки діагнозу безпосередньо залежить від характеристик і якості діагностичної апаратури, а також від професіоналізму медичного персоналу. Тому виконувати рентгенологічне дослідження потрібно тільки в клініці з хорошою репутацією.

Навіщо роблять рентген зубів

Рентгенологічне дослідження є основною діагностичною процедурою в стоматології. На знімку щелепи доктор може побачити ознаки захворювання, які виявити іншим способом неможливо. Рентгенограма допомагає підтвердити наявність абсцесу, пухлини і кісти. З її допомогою можна оцінити ступінь ураження зуба під яснами або під коронкою, а також визначити стан непрорізавшихся зубів мудрості і щелепної кістки.
Рентгенологічне дослідження здійснюється різними способами. Залежно від виду процедури рентгенографія буває:

  • прікусних (інтерпроксімальной);
  • периапикальной;

прікусних процедура використовується для виявлення міжзубного карієсу і оцінки щільності кістки при хворобах ясен. Така рентгенографія також допомагає переконатися в правильності встановлення коронки або протеза. Периапикальную метод застосовується, коли потрібно вивчити будову всього зуба. Він призначається при захворюваннях коренів зубів і навколишнього їх кісткової тканини.
Для проведення рентгенологічного дослідження використовується візіограф. Хоча ціна такого обладнання висока, воно дає можливість виявити навіть невеликі дефекти і аномалії. Техніка дозволяє побачити зображення на екрані монітора відразу після проведення процедури. При необхідності можна збільшити в кілька разів ділянку знімка, в якому виявлено дефект. Висока вартість обладнання виправдовується високою безпекою. Доза опромінення при використанні визиографа в 10 разів нижче порції опромінення, одержуваного при обстеженні за допомогою рентген-апарату.
Рентген всіх зубів обов’язково роблять при імплантації. Він допомагає уникнути порушення цілісності гайморової пазухи, пошкодження нерва та інших ускладнень. Щоб дослідження дозволило правильно поставити діагноз, його потрібно робити тільки в клініці, в якій встановлено новітнє обладнання.

Переваги рентгенологічного дослідження в клініці Dent-U

В клініці Dent-U можна зробити якісний рентген зубів, ціни на послуги при цьому цілком доступні. Перевагами медичного закладу є:

  • висококваліфікований персонал;
  • новітнє рентгенологічне обладнання;
  • виконання різних видів дослідження;
  • безпеку;

Звертаючись в Вишневому в нашу клініку, рентген знімок можна зробити дуже швидко. Рентгенографію зубів в Вишневому роблять висококваліфіковані медичні працівники, які мають досвід роботи більше 10 років. У клініці використовується сучасний високотехнологічний візіограф, ціна якого дуже висока.
Стоматолог вивчає отримане в результаті дослідження зображення відразу після проведення процедури. Візіограф дозволяє також виміряти довжину кореневого каналу. Інформація зберігається на диску. Її можна передати по мережі на інший пристрій. Зображення зберігається в клініці разом з картою клієнта. При повторному зверненні пацієнта стоматолог може призначити повторне дослідження. Порівнявши зображення, зроблені в різний час, доктор може оцінити динаміку розвитку патології.

Як звернутися в стоматологічну поліклініку Dent-U

Якщо потрібно зробити якісний рентген щелепи недорого, треба записатися до лікаря на сайті клініки, заповнивши відповідні поля. Найближчим часом з клієнтом зв’яжеться співробітник медичного закладу. Він підбере зручний для пацієнта час прийому. Медпрацівник відповість на всі питання клієнта – про методи рентгенологічного дослідження, вартості послуг і протипоказання.
Стоматологічна клініка знаходиться в Вишневому на вулиці Європейської. До неї можна швидко доїхати з Києва, а також з Крюківщини і Софіївської Борщагівки. У стоматологічній клініці є гнучка система знижок. Завдяки їй ціна медичної допомоги цілком доступна.

Найменування послуги
Ціна
Рентген знімок
100 грн
Повторний рентген знімок
70 грн

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.