Анестезія

Перш ніж приступити до виконання анестезії лікарі нашої клініки збирають ретельний анамнез , з якого можна зробити ряд висновків про алергологічному статус пацієнта, про стан серцево – судинної системи, про перенесені та супутні захворювання. Перед виконанням анестезії в обов’язковому порядку робиться проба. У своїй роботі ми використовуємо найсучасніші та ефективні анестетики, які мінімізують відчуття, викликані стоматологічними маніпуляціями.

У разі необхідності перед ін’єкцією анестетика в нашій практиці знаходять застосування і аплікаційні анестетики , які допомагають нашим пацієнтам справитися зі страхом перед “уколом”. Залежно від перенесених і супутніх патологій, а саме захворювання серцево – судинної системи, при вагітності ми використовуємо так звані “полегшені анестетики”, це препарати, що не містять адреналін. Їх особливість полягає в тому, що зменшено вплив на судини, але при цьому вони дещо слабше. У тому випадку якщо стоматологічну допомогу необхідно надати вагітній жінці, ми рекомендуємо звернутися в жіночу консультацію заздалегідь за консультацією на предмет можливості використання анестетиків і виконання стоматологічних маніпуляцій. Аналогічні заходи ми рекомендуємо годуючим матусям.

Найменування послуги
Ціна
Анестезія:
Аплікаційна
50 грн
Інфільтраційна
120 грн
Провідникова
150 грн
Супроводжуючі маніпуляції

Шановні друзі!
В зв‘язку з карантином прохання відвідувати нашу клініку без супроводжуючих осіб, та приходити чітко в зазначений час для того, щоб уникнути скупчення людей в приміщеннях клініки. Дякуємо за поразуміння, та просимо вибачення за тимчасові незручності.