Естетичні керамічні брекети за доступною вартості

Керамічні брекети

Хоча ортодонтія відносно молода спеціальність, вона стрімко розвивається. Тому сучасні брекет-системи разюче відрізняються від своїх попередників, які носили ще 10-15 років тому. Ретельно продумані ортодонтичні конструкції допомагають добитися ідеальної посмішки за короткий термін, не доставляючи людині особливих незручностей. Люди, які приділяють велику увагу своєму зовнішньому вигляду, найчастіше віддають перевагу малопомітним керамічним брекетів.

Що таке керамічні брекети

Брекети керамічні відносяться до естетичних ортодонтичним конструкціям. Вони мають таку саму будову, як і металеві, тільки їх підстави і замочки виготовляють з полікристалічної або монокристаллической кераміки. Брекет-системи з кераміки можуть бути лігатурними і безлігатурні (самолігуючі). У лігатурних моделей силова дуга закріплюється на замочках за допомогою лігатур. Хоча лігатури утримують дугу на потрібному рівні, одночасно вони заважають їй рухатися слідом за міняє своє положення зубом. Тому більш популярними є безлігатурні брекети.

У саморегулючих конструкціях дуга фіксується в спеціальних пазах замків. Пази відмінно відполіровані. За їх гладкій поверхні дуга вільно переміщається уздовж зубного ряду. Безлігатурні системи здатні самонастроюватися, тому їх коригувати потрібно набагато рідше. Вони більш ефективні, в порівнянні з лігатурними.

Переваги керамічних брекетів

Основними перевагами керамічних брекетів є:

  • висока міцність і ефективність;
  • зручність використання;
  • безпеку;
  • доступна вартість.

Хоча керамічні брекети вважаються менш міцними, в порівнянні з металевими, вони надійніші сапфірових. Деякі конструкції виготовляють з кераміки, що містить оксид алюмінію. Такий матеріал майже таким же міцний, як метал. Брекет-системи з кераміки дозволяють домогтися потрібного результату практично так само швидко, як і металеві.
Керамічні пластинки виготовляють, точно повторюючи анатомічний рельєф поверхні кожного зуба. Тому брекети міцно фіксуються на зубах. Керамічні системи мініатюрні і легкі. Вони не мають гострих кутів, не дратують слизову оболонку ротової порожнини і не викликають алергічних реакцій. Конструкції не впливають на дикцію. До них пацієнти звикають дуже швидко.

Встановлення керамічних брекетів часто здійснюється за допомогою спеціального клею, який заповнює найменші поглиблення. Оскільки між керамічної пластиною і поверхнею зуба практично відсутній повітряний простір, під брекети не можу проникнути хвороботворні бактерії, здатні викликати карієс. Самолігуючі системи оснащені спеціальним механізмом, який дозволяє швидко зняти конструкцію без ризику для емалі. У брекетів керамічних вартість дешевша, порівняно з іншим видом естетичних систем - сапфірових брекетами.

Естетика

Керамічні системи практично непомітні. полікристалічні зубні брекети прозорі, а монокристалічні мають відтінок. Прозорі підстави допомагають продемонструвати природний колір зубів. Монокристалічні пластинки підбирають в тон до кольору зубної емалі або трохи світліше її. Брекети більш світлого відтінку роблять посмішку білосніжною. Вони замінюють процедуру відбілювання. Керамічні брекети не накопичують наліт і не фарбуються після прийому їжі. Вони не створюють відблисків, тому непомітні навіть при яскравому освітленні.

Лікування

Ортодонтологи в Київській області знаходиться на найвищому рівні. Вона дозволяє усунути дефекти будь-якої складності за короткий час. Лікування складається з декількох етапів:

  • огляду;
  • оздоровлення ротової порожнини;
  • виготовлення зліпка і брекет-системи;
  • установки, корекції і видалення брекетів.

Перед встановленням керамічних брекетів ортодонт обстежує ротову порожнину пацієнта і усуває всі виявлені патологічні вогнища. Потім він виконує професійну чистку зубів. Після санації ротової порожнини лікар робить рентгенографічне дослідження і зліпок зубного ряду. На основі знімка і зліпка зубний технік виготовляє ортодонтичну конструкцію. Брекетів керамічних ціна залежить від їх будови, виду використовуваного матеріалу і клініки. Стоматологічні послуги в Крюківщині обійдуться недорого.

Ціна лікування

У разі вибору керамічної брекет-системи ціна послуги може складати від 8 до 16 тисяч грн. Вона залежить не тільки від виду системи, але і від форми та вираженості патології. Зміна межзубного простору обійдеться дешево. Ціна більш серйозної корекції буде вище.
Записатися на прийом до ортодонта можна на сайті стоматологічного центру, заповнивши відповідні поля. Найближчим часом з клієнтом зв’яжеться співробітник клініки. Він підбере зручний для пацієнта час прийому. Консультація ортодонта-стоматолога здійснюється безкоштовно.

Залишити відгук

Ваша оцінка послуги

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.