Установка металевих брекетів – доступна послуга

Металеві брекети

Металеві брекети є найбільш поширеним видом ортодонтичних конструкцій. З моменту свого винаходу вони сильно змінилися. Якщо раніше металеві брекет-системи були об’ємними і грубими, то в даний час вони можуть позмагатися з ювелірними виробами витонченістю своїх форм. Ортонтіческіе пристрої з металу цінуються за здатність виправляти патології зубного ряду і прикусу будь-якої складності.

Що таке металеві брекети

Металева брекет-система являє собою складну конструкцію. Її основними елементами є: силова дуга, ортодонтичні кільця і утримують елементи (брекети). Силова дуга тисне на зуби, змушуючи їх змінювати своє положення. Дуга фіксується на брекетах за допомогою ортодонтичних замків або лігатур. Підстави брекетів приклеюються до поверхні зуба спеціальним клеєм.
Основними перевагами металевих брекет-систем є:

 • висока ефективність;
 • висока міцність;
 • низька вартість в порівнянні з аналогами

Залізні брекети дозволяють досить швидко нормалізувати становище зубів і прикус. Вони здатні витримувати великі навантаження, тому ризик їх поломки незначний. металеві зубні скоби є найдоступнішими з усіх ортодонтичних пристроїв.
Порожнеча, яка з’являється біля зуба після його зміщення, з часом заповнюється сполучною і кістковою тканиною. Ця тканина не дозволяє зубам повертатися на колишнє місце. При установці металевих брекетів дуже важливо правильно розрахувати навантаження на кожен зуб. Від цього залежить точність корекції.

Терміни лікування

Тривалість терапії залежить від виду патології та стадії її розвитку. Період лікування становить:

 • від декількох місяців до 1 року - при слабо вираженому дефекті;
 • 1-2 роки - при явно вираженої патології;
 • більше 2 років - при сильному викривленні.

Швидко вилікувати можна незначний косметичний дефект -нормалізовать положення злегка зміщеного зуба, зменшити або збільшити міжзубний простір. Якщо патологія дуже помітна, потрібно більш тривале лікування. Однак воно рідко затягується до 2 років. У підлітків зубної ряд вирівнюється швидше, оскільки їх щелепи ще активно формуються. Іноді на нормалізацію становища зубів може піти більше 2 років. У складних випадках може знадобитися проведення ортогнатичному операції. Хірургічне втручання істотно збільшує тривалість терапії.

Ортодонт визначає приблизний термін лікування при установці металевих брекетів. Тривалість терапії може бути збільшена, якщо у пацієнта є захворювання пародонту, депульповані і протезувати зуби. Якщо в план лікування входить видалення зуба, корекція теж займе більше часу. Тривалість терапії залежить і від виду брекет-системи.

Види брекетів

Металеві брекети відрізняються:

 • способом установки;
 • способом кріплення силової дуги до брекетів;
 • видом металу.

Ортодонтичні конструкції можуть встановлюватися на зовнішній стороні зуба (вестибулярні) або на внутрішній (лінгвальні). Вестибулярні пристрої більш зручні у використанні. Вони не порушують дикцію і мають більш низьку ціну. Основною перевагою лінгвальних систем є естетичність. Вони абсолютно непомітні.
Конструкції, в яких дуга кріпиться до брекетів за допомогою лігатур, називаються лігатурними. Недоліком лігатурних систем є більш низька ефективність. Лігатури не дозволяють дузі вільно рухатися слідом за що змінює положення зубом. Тому лігатурні брекети потрібно часто налаштовувати. У безлігатурні (самолігуючі) пристроях дуга вільно ковзає в пазах ортодонтичних замків. Вона рухається разом із зубом, не знижуючи сили тиску. Тому самолігуючі системи дозволяють добитися терапевтичного ефекту швидше.
Залізних брекетів ціна залежить від виду використовуваного матеріалу. Ортодонтичні конструкції найчастіше виготовляють з нержавіючої сталі, титану або сплаву нікелю з титаном. Пацієнти, які хочуть продемонструвати своє соціальне становище, можуть замовити брекети з золота.

Як доглядати за металевими брекетами

Щоб тривалість терапії була мінімальною, потрібно правильно доглядати за порожниною рота. Під час носіння брекет-системи металевої необхідно:

 • чистити зуби після кожного прийому їжі;
 • використовувати для чищення брекетів спеціальні засоби гігієни (йоржики, іригатор, зубну нитку, дезінфікуючі розчини);
 • утримуватися від вживання твердих і в'язких продуктів.

Ціна лікування

Вартість ортодонтичного лікування може коливатися від 6,5 до 14 тисяч грн. Вона залежить від виду брекетів, форми і вираженості патології. Чим більше зубів вимагають корекції, тим дорожче буде послуга. Зміна слабо вираженого дефекту на одному або декількох зубах обійдеться дешево. Ціна корекції зубних рядів на обох щелепах буде значно вище. Стоматологія в Святошинському районі коштує недорого.
Записатися на прийом до ортодонта можна на сайті стоматологічного центру, заповнивши відповідні поля. Найближчим часом з клієнтом зв’яжеться співробітник клініки. Він підбере зручний для пацієнта час прийому. Консультація ортодонта-стоматолога здійснюється безкоштовно.

Залишити відгук

Ваша оцінка послуги

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.