Установка невидимих брекетів для зубів – доступна послуга

Лінгвальні брекети

Багато людей при слові «брекети» згадують залізні конструкції, які носять для виправлення положення зубів. Багато хто вважає, що металева брекет система має не досить привабливий зовнішній вигляд і тому не хочуть її ставити. Сучасні брекет-системи разюче відрізняються від перших моделей і своїх попередників. Вони дозволяють вирівняти зуби, не привертаючи особливої ​​уваги оточуючих до своєї усмішці. Найбільш естетичними вважаються сапфірові брекет системи і керамічні. Але за типом кріплення на зубах брекет системи також різняться. Традиційно брекет система встановлюється на передню поверхню зубів і природно проглядається оточуючими.

Що таке лінгвальні брекети

Лінгвальними брекетами називається спеціальна ортодонтична конструкція, яка закріплюється на внутрішній стороні зубів. Вона складається з скоб і силовий дуги. Під тиском дуги зуби поступово змінюють своє положення. Встановлення лінгвальних брекетів здійснюється після ретельного вивчення особливостей зубного ряду пацієнта. Від правильності настройки тиску силової дуги безпосередньо залежить результат лікування.

Переваги

Основною перевагою лингвальной брекет-системи є її естетичність. На відміну від інших видів ортодонтичних конструкцій, вона непомітна для оточуючих. такі брекети не заважають займатися публічною діяльністю, брати участь у фотосесіях, відвідувати урочисті і ділові заходи. Крім естетичності, невидимі брекети для зубів мають також ряд інших переваг. До них відносяться:

  • Висока ефективність
  • Безпека
  • Легкість догляду

Хоча вартість лінгвальних брекетів досить висока, вона цілком виправдана. Така ортодонтическая конструкція допомагає вирівняти зубний ряд навіть в найскладніших випадках. Задні брекети не викликають появи мікротріщин, відколів та інших дефектів на зубній емалі. Вони виготовляються тільки з гіпоалергенних матеріалів. У сучасних лінгвальних брекетів широкі, гладкі і плоскі основи, які легко очищаються.

Недоліки

Єдиний недолік брекетів лінгвальних – ціна. Вони стоять в 1,5-2 рази більше, ніж інші брекет-системи. Тому такі стоматологічні послуги можуть обійтися дорожче .. До недоліків задніх брекетів також можна віднести:

  • Порушення дикції
  • Дискомфорт в ротовій порожнині
  • Тривалість виготовлення

Відразу після установки брекетів у людей можуть виникнути труднощі з вимовою звуків «С» і «Р». Конструкція здатна дратувати тканини ротової порожнини, викликати хворобливість і підвищене слиновиділення. Згодом всі незручності стають непомітними або зникають. На виготовлення лінгвальних брекетів може піти 2 місяці.

Показання та протипоказання

Лінгвальні брекети рекомендують встановлювати при неправильному положенні декількох зубів або всього ряду. Вони допомагають виправити прикус і позбутися від щілин між зубами. Лінгвальна ортодонтическая система показана людям, у яких є ознаки порушення мінералізації зубів. Внутрішня поверхня зубів є менш сприйнятливою до карієсу і вимивання кальцію.

Внутрішні брекети не рекомендують встановлювати людям, які мають захворювання пародонту і скронево-нижньощелепного суглоба. Їх не застосовують при високій щільності зубного ряду, наявності низьких коронок і індивідуальної нестерпності. Лінгвальну брекет-систему не використовують для лікування дітей молодше 11 років і людей з психічними захворюваннями.

Підготовка до встановлення, етапи та терміни лікування

Спочатку лікар обстежує ротову порожнину і усуває всі патологічні вогнища. Потім він виконує професійну чистку зубів. Після оздоровлення ротової порожнини доктор робить рентгенографічне дослідження і зліпок. На основі знімка і зліпка зубний технік виготовляє конструкцію.Лінгвальної брекет-системи ціна залежить від складності її конструкції і виду використовуваного матеріалу. Лінгвальні брекети Інкогніто, наприклад, виготовляються зі сплаву платини і золота, тому їх вартість дуже висока. Інші види брекетів коштують відносно недорого.

 

Ціна лікування і його тривалість

При виборі брекетів лінгвальних вартість послуги становить від 36 тисяч і вище. Тривалість лікування залежить від виду та вираженості патології, а також від індивідуальних особливостей організму. Зміна межзубного простору обійдеться дешево. Звузити або розширити відстань між зубами можна всього за півроку. Більш серйозна корекція може зайняти від 1,5 до 2,5 років. Ціна такого лікування буде вище.

Записатися на прийом до ортодонта можна на сайті центру стоматології в Вишневому, заповнивши відповідні поля. Найближчим часом з клієнтом зв’яжеться співробітник клініки. Він підбере зручний для пацієнта час прийому. Консультація ортодонта-стоматолога здійснюється безкоштовно.

Залишити відгук

Ваша оцінка послуги

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.