Бюгельні протези

Бюгельні протези це часткові знімні протези, які є повною альтернативою частковим пластинковим знімних протезів. Бюгельні протези (дугові протези) вигідно відрізняються від своїх “пластмасових побратимів” тим, що по-перше в основі протеза лежить тонка цільнолита дуга, розміри якої максимально полегшують пацієнтові і жування і прийом рідких продуктів і вимова звуків. Якщо припустити, що зубний технік вирішить зменшити товщину і ширину дуги в звичайному пластмасовому протезі для того, щоб полегшити користування цим протезом, то така тонка пластмасова дуга лопне при першому ж прийомі їжі. Крім того, якщо в звичайних пластмасових знімних протезах жувальна навантаження розподіляється тільки на ясна, то у випадку з бюгельнимі протезами завдяки особливій конструкції кламерів навантаження частково розподіляється і на зуби, що залишилися.

Фіксуються бюгельні протези за рахунок кламерів на опорних зубах (тонкі металеві дужки або нейлонові кламмера з підвищеними косметичними вимогами) або за допомогою замкових кріплень. Замкові кріплення передбачають покриття опорних зубів металокерамічними коронками з відповідною частиною замка. Це дещо збільшує кінцеву роботу. Але місце переходу зубів в бюгельний протез стає повністю непомітним, тобто кламмера відсутні. Подібні конструкції успішно використовуються при протезуванні передніх зубів, де ділянку контакту бюгельного протеза зі своїми зубами дуже важливий в косметичному аспекті.

Супроводжуючі маніпуляції

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.