Коронки і мостовидні протези

Протезування за допомогою мостовидних протезів використовується у випадках дефектів зубних рядів протяжністю 1-2, рідше в 3 зуба. Застосовується в бічних і фронтальних ділянках .Під уваги береться стан опорних зубів, слизової оболонки протезного поля, а також прикус. Як правило опорні зуби потребують підготовки – в деяких випадках це депульпірування (видалення нервів) і зміцнення опорних зубів за допомогою штифтів або кульшових вкладок. При досить виражених в обсязі зубах нерви в них зберігаються. Обробка проводиться за допомогою спеціальних алмазних інструментів під водяним охолодженням. Ми пропонуємо нашим пацієнтам тимчасові коронки на весь період протезування для того, щоб мінімізувати косметичний і функціональний дискомфорт.

Поряд з металокерамічними коронками та мостовидні протезами ми пропонуємо безметалеві конструкції, які найбільш показані у фронтальному і бічних ділянках. Безметалеві конструкції часом є справжньою знахідкою для тієї категорії пацієнтів, у яких відмічена стійка алергія на метали, або клінічна ситуація диктує високі косметичні вимоги. Високий косметичний результат безметалловой кераміки обумовлений відсутністю металу, завдяки чому коронка має природну прозорістю при відносно невеликій товщині. Це дозволяє мінімізувати обробку зуба з метою збереження його тканин. Безметалова кераміка значно дорожче металокераміки, але абсолютно показана у випадках, коли пацієнт і лікар хочуть досягти естетики, максимально наближеною до природної.

Раціональний вихід з положення – вініри – керамічні високоестетичні накладки на фронтальну групу зубів, завдяки яким вдається радикально змінити колір і форму зубів, які входять в лінію посмішки. Дуже важлива перевага в даному випадку – мінімальна обробка зуба під вініри та відсутність необхідності у видаленні нерва. Керамічний вінір є абсолютною альтернативою реставрації фотополімерним матеріалом, оскільки має всі переваги – повна цветостабільность і значна міцність. Основна відмінність від фотополімерною реставрації в показаннях до виготовлення – вініри протипоказані у випадках відсутності значного кількості твердих тканин зуба, у випадках ураження тканин карієсом, при наявності на зубі пломб, а також при таких захворюваннях, як гінгівіт і пародонтит в стадії загострення. Протипоказанням також є прямий прикус – тобто таке взаємовідношення верхніх і нижніх зубів, при якому контакт досягається за допомогою тільки ріжучих країв. Можливі недоліки – певна крихкість в контексті зловживання твердою їжею (керамічний вінір не зміцнює зуб, а покращує його косметичні властивості, тому вимагає дбайливого ставлення воим тривалої експлуотаціі, термін якої досягає 5-10 років), керамічні вініри володіють більш високою вартістю в порівнянні з фотополімерною реставрацією, але в перерахунку на час експлуотаціі виниров і їх косметичні властивості, вартість цілком виправдана. Догляд за винирами аналогічний догляду за іншими косметичними видами протезування (уникнути перевантаження при накусиваніі, бездоганне дотримання правил гігієни, включаючи ретельну обробку міжзубних проміжків ниткою, обмеження прийому продуктів, що містять барвники ..). Протезування керамічними винирами має і свої протипоказання, про які докладно може розповісти
Ваш стоматолог.

Крім косметичної складової протезування ми особливу увагу приділяємо функціональному аспекту. У випадках з підвищеною стираемостью тканин зубів, або відсутністю достатнього місця ми пропонуємо пацієнтам зафіксувати прикус в бокових ділянках на суцільнолитих коронках, ця часом вимушений захід безпосередньо впливає на довговічність всієї конструкції.

Періодично до нас звертаються пацієнти з проханням запротезіровать, наприклад фронтальний ділянку при відсутніх або потребують протезування зубах в бічних ділянках. Завдання лікаря в цьому випадку пояснити пацієнтові, що запротезіровав передні зуби при збереженні дефектів в жувальної області ми піддаємо ризику цю роботу через перевантаження, яка обов’язково ляже на його & lt; нові & gt; передні зуби, що призведе до їх пошкодження або до пошкодження опорних зубів. Аналогічна ситуація спостерігається і в разі протезування “по очереді- я спочатку запротезірую праву сторону, а потім як-небудь ліву” – це принципова помилка, оскільки приспавши пильність протезуванням одного боку і не запротезіровав другу сторону, пацієнти піддають ризику всю виконану роботу. Завдання лікаря пояснити цей теоретичний момент пацієнтові так, щоб він зрозумів, що в разі виникнення проблем з виконаною роботою внезависимости від термінів її виготовлення, відповідальність лягає тільки на нього і гарантія в цьому випадку не діє.

Шановні наші пацієнти, витрачайте обдумано і раціонально Ваші кошти!

Найменування послуги
Ціна
Зняття коронки (1 од)
250 грн
коронка суцільнолита
1100 грн
— З напиленням МЗП
1300 грн
Коронка металокерамічна
2500 грн
— З індивідуальними особливостями
2900 грн
З маргінальним краєм (на плечової масі)
3200 грн
Відновлення культи під коронку
500 грн
Армування кореня скловолоконними штифтами під коронку
1100 грн
Металева культевая вкладка відбиток
50 грн
— Однокоренева
700 грн
— Багатокоренева
700 грн
— Розбірна
900 грн
Керамічна культевая вкладка
2800 грн
— Розбірна
3000 грн
Керамічна вкладка
3000 грн
Прес-кераміка, Е-МАХ
6000 грн
— з індивідуальними особливостями
8500 грн
Безметалова кераміка на оксиді цирконію
6500 грн
— з індивідуальними особливостями
8500 грн
Тимчасові коронки
— Клінічна
350 грн
Лабораторна
600 грн
WAX UP (лабораторне моделювання)
250 грн
відбиток
А-силікон (за 1 відбиток)
300 грн
С-силікон (за 1 відбиток)
200 грн
Альгенат (за 1 відбиток)
100 грн
Тимчасова фіксація (1 од)
60 грн
Цементування стіклоіномерним матеріалом (1од)
250 грн
Адгезивна фіксація (1од)
350 грн
Ремонт сколу кераміки
1800 грн
Адгезивний міст
— 1 рівень складності
1500 грн
— 2 рівень складності
2400 грн
Індивідуальна ложка
— 1 рівень складності
550 грн
— 2 рівень складності
850 грн
Вінір
— 1 рівень складності
7500 грн
— 2 рівень складності
9500 грн
Цементування 1 коронки сторонньої установки
350 грн
Бюгельний протез з косметичними кламмерами
8500 грн
Супроводжуючі маніпуляції

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.