Культові вкладки штіфти

В випадках зі значною втратою твердих тканин зуба сучасна стоматологія застосовує інструмент, який встановлюється в спеціально підготовлений корінь з метою відшкодувати відсутні або зміцнити залишилися тканини. Це так звані “штифти”. У терапевтичної стоматології при реставраціях зубів ми використовуємо цілий ряд штифтів в залежності від поставлених завдань-анкерні (укручуються різьбові), перевага віддається титановим і сталевим штифтів, скловолоконні , парапульпарние штифти. Завдання цих інструментів надійно зв’язати коронковую частина зуба з коренем для максимально правильного розподілу навантаження. Використовуються штифти для попередження сколів реставрацій і випадання пломб при великих дефектах. Встановлюються штифти або на фосфатні цементи, або на стеклоїономерниє. У цих випадках коронковая частина зуба відновлюється за допомогою фотополімерних матеріалів. В окремих випадках подібне штифтування використовується і в процесі підготовки до протезування.

Досить часто в своїй практиці ми використовуємо литі кульшових вкладки . Це один з різновидів штифтів. Відмітна особливість кульшових вкладок в тому, що за їх допомогою можна відновити коронковую частина зуба в повному обсязі (в тому випадку коли “від зуба залишається тільки корінь”).

При глибоких відламати кореня фронтальних зубів, що йдуть по ясна, коли косметичні вимоги до протезування особливо високий. можуть бути використані керамічні кульшових вкладки.

Найменування послуги
Ціна
Металева культова вкладка відбиток
50 грн
Однокоренева
500 грн
Багатокоренева
600 грн
Розбірна
700 грн
Супроводжуючі маніпуляції

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.