Пломбування зубів

Пломбування зубів передбачає інструментальну і медикаментозну обробку каріозної порожнини з наступною її герметизацією за допомогою цілого ряду пломбувальних матеріалів. Залежно від глибини, об’єму і наближеності до судинно-нервового пучка ( “нерву”), а також залежно від особливостей прикусу, лікар зупиняє свій вибір на матеріалі, застосування якого найдоцільніше в даному випадку.

У нашій клініці пріоритет належить фотополімерним матеріалами відмінні риси, яких полягають в тому, що ці матеріали міцні до стирання, прекрасно підтримують колір і найголовніше у багато разів менш токсичні , ніж матеріали попередніх поколінь. Також необхідно відзначити таку важливу особливість фотополімерів, як надійне крайове прилягання – т.е.особенность матеріалу надійно фіксуватися до краю порожнини навіть в тонких шарах. Це властивість забезпечується не тільки самим матеріалом, але і спеціальної адгезивної системою, завдяки якій він надійно кріпиться до тканин зуба. Широко використовуються на сьогоднішній день “хімічні композити” в основному мають одну перевагу – невисоку ціну, разом з тим токсичність цих матеріалів і погане крайове прилягання (ці два фактори безпосередньо є причиною виникнення карієсу під пломбою) вплинули на прийняття рішення керівництва нашої клініки відмовитися від них . Окрема група матеріалів – стеклоїономерниє цементи, завдяки підвищеному вмісту фтору вони знаходять широке застосування в сучасній стоматології, особливо їх фотополімерна підгрупа. Гідність стеклоїономерних цементів а передусім в їх “противокариозного” ефекті і відносно невисокій вартості, недолік -не досить сильне крайове прилягання. Стеклоїономери широко використовуються в дитячій стоматологи.

Основна відмінність пломбування зубів від реставрації полягає в тому, що основна мета пломбування відновити дефект коронкової частини зуба з зразковим відповідністю кольору, без особливої ​​анатомічної форми. При такому підході до відновлення згодом може розвинутися ряд ускладнень, наприклад висунення зубів-антагоністів, якщо пломба не дістає до них, також в зв’язку з перевантаженням зубів поруч може розвинутися стирання твердих тканин, якщо є пародонтоз або пародонтит – неправильний розподіл навантаження при просто пломбування може привести до прискореного розхитування зубів. При реставрації відтворюється обсяг, анатомічна форма та колір втрачених тканин в точній відповідності з рядом стоять зубами і з зубами розташованими на протилежній щелепі (з антагоністами). Таким чином, в інтересах пацієнта саме відреставрувати зуб, а не просто закрити “дірку” ,, не звертаючи уваги на тонкості. У випадках невеликих дефектів, звичайно ж, можна вести мову просто про пломбування.

У будь-якому випадку лікарі стоматологічної клініки Ден – Ю р Вишневе, визначать максимально раціональну і правильну тактику і розроблять план лікування з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей і матеріальних можливостей.

Найменування послуги
Ціна
Ізолююча прокладка Ionosit
150 грн
Лікувальна прокладка Vitrebond
250 грн
Герметизація фісур
400 грн
Клиновидний дефект
400 грн
Середній карієс (25% поверхні зуба)
500 грн
Глибокий карієс (50% поверхні зуба)
700 грн
Пломба (більше 50% поверхні зуба)
800 грн
Художня реставрація фронтальної ділянки
1500 грн
Реставрація 25% поверхні
800 грн
Реставрація 50% поверхні
1000 грн
Реставрація більше 50% поверхні:
1200 грн
Армування анкерним штифтом
200 грн
Армування скловолоконним штифтом
300 грн
Видалення "старої пломби"
50 грн
Супроводжуючі маніпуляції

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.