Зняття зубних відкладень каменів

Зняття зубних відкладень (каменів) – одна з ключових маніпуляцій в профілактиці і боротьбі з такими грізними захворюваннями як карієс, гінгівіт, пародонтит і пародонтоз … Дуже часто пацієнти помилково вважають, що камені це темний наліт на передній і внутрішній поверхні передніх нижніх зубів і відвідують стоматолога лише тоді, коли з’являється певний косметичний недолік, просто кажучи, коли цей наліт стає, видно при усмішці. Хоча естетичний аспект цієї проблеми стоїть на одному з останніх місць. Темний зубний наліт, як правило, є наслідком попадання в порожнину рота фарбувальних речовин, а саме чай, кава, сигаретний дим і т.д. А основна небезпека криється набагато глибше – по краю шийок зубів на кордоні з яснами на внутрішній поверхні. Саме там з’являються “камені”. Вони являють собою ні що інше, як вчасно не евакуйовані залишки їжі, які залишаються в природних поглибленнях потім не ретельної чистки зубів. З плином часу “камені” збільшуються в розмірах, покриваючись все новими і новими порціями залишків їжі (важливу роль відіграють вуглеводи – шоколад, цукерки, особливо льодяники, кондитерська продукція) .По міру збільшення в розмірах зубні відкладення переміщаються під ясна, цей процес протікає непомітно і безболісно для пацієнта, але з часом починає проявлятися в кровоточивості ясен під час чищення зубів, появі запаху з рота. У більш запущених випадках при несвоєчасному зняття «каменів» з’являється рухливість і розхитування зубів. Так починається пародонтит та пародонтоз.

У ділянках, покритих камінням, досить високий відсоток виникнення карієсу, особливо в бічних ділянках. Дуже часто каріозні порожнини візуально не виявляються до, визначаються після зняття зубних відкладень.

Лікарі стоматологічної клініки Дент -Ю р Вишневе пропонують зняття каменів ультразвуком і внутрішньоротовим Содоструйний апаратом. Ці не потребують анестезії маніпуляції ретельно прибирають зубні відкладення і наліт з самих важкодоступних ділянок. Для досягнення максимального результату рекомендується поєднання цих методів, оскільки ультразвук видаляє грубі зубні відкладення, щільно спаяні з емаллю, а содоструйка ретельно видаляє зубний наліт. Процедура триває 30 – 40 хвилин і завершується поліруванням зубних рядів і при необхідності фторированием тканин зуба. В результаті зубам повертається їх природний колір.

Найменування послуги
Ціна
Професійне чищення зубів пастою
250 грн
Зняття зубних відкладень ультразвуком 1 щелепа - 1 ступінь інтенсивності
300
Зняття зубних відкладень ультразвуком 1 щелепа - 2 ступінь інтенсивності
450
Чистка нальоту Air Flow (Содоструйний апарат) - 1 ступінь інтенсивності)
500 грн
Чистка Air Flow (Содоструйний апарат) - 2 ступінь інтенсивності
700
Комплексне зняття зубних відкладень - 1 ступінь інтенсивності
1000 грн
Комплексне зняття зубних відкладень - 2 ступінь інтенсивності
1300
OptraGat (захисне гумове кільце, що запобігає можливий контакт зі слизовою оболонкою)
150 грн
Накладення коффердама
150
Каппа для відбілювання індивідуальна
1800
Відбілювання домашнє (капами) 1 щелепа
2400 грн
Супроводжуючі маніпуляції

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.