Знімні протези

У випадках часткової або повної втрати зубів запротезіровать порожнину рота можна або за допомогою імплантів, або за допомогою знімних протезів. Знімні протези діляться на часткові (у випадках коли є частина зубів, які можуть бути використані як опорні) і повні (у випадках повної втрати зубів). Базис, тобто основа таких протезів складається з пластмаси, яка має рожевий колір нагадує колір ясен, або вони складаються з прозорої пластмаси для пацієнтів з підвищеною чутливістю або алергією на протезні матеріали. Гарнітур зубів, який встановлюється в базис протеза, підбирається за формою і кольором в залежності від умов прикусу і антропометричних даних пацієнта.

Фіксуються часткові протези за допомогою кламерів, які розташовуються на передній поверхні зубів, в зв’язку з цим, якщо опорні зуби входять в лінію посмішки (розташовані у фронтальній ділянці) наявність на них металевих кламерів вносить в роботу певний косметичний дискомфорт. Це є одним з недоліків пластинкових часткових знімних протезів. Повні знімні протези фіксуються за рахунок сил адгезії (пріліпаеют, присмоктуються) до слизової оболонки протезного поля.

Альтернативою традиційним навіть найякіснішим знімних протезів є так звані “гнучкі протези” зі спеціального матеріалу I-FLEX (DEFLEX) . Чим же відрізняється протез з цього матеріалу від традиційних акрилових протезів?

По-перше , він зовсім не містить такої шкідливої ​​речовини як мономер, це дозволяє уникнути подразнень і всіляких алергічних реакцій слизової оболонки.

По-друге , такий протез набагато міцніше звичайного пластмасового, його практично неможливо зламати в умовах нормальної експлуатації.

По-третє , дуже важливі косметичні особливості протезів з цих матеріалів – завдяки своїй напівпрозорості вони стають практично невидимими в порожнині рота, особливо це приємно відзначати стосовно Кламмера (гачків), за допомогою яких протез фіксується на зубах. Ці “гачки” виконуються з такого ж напівпрозорого матеріалу, завдяки чому їх зовсім не видно на зубах. НІЯКОГО МЕТАЛУ! При Вашому бажанні про те, що у Вас в роті присутня знімний протез будете знати тільки Ви і Ваш врач.Протез з цього матеріалу набагато легше звичайного, що забезпечує максимальний комфорт і швидкість звикання.

На фіксацію знімних протезів впливає маса чинників , в першу чергу атрофія альвеолярної кістки ( “низькі ясна”), відбувається це в зв’язку з несвоєчасним протезуванням, коли пацієнти дізнавшись про те, що їм необхідно протезувати знімними протезами самі свідомо відкладають цей момент ( “я ще не така стара”, “я не хочу протези як у моєї бабусі”). Помилка подібної тактики полягає в тому, що по-перше сучасні технології дозволяють виготовити максимально акуратні, красиві і непомітні протези, а по-друге, поки пацієнти думають «бути чи не бути» йде впевнена атрофія кістки і в підсумку через деякий час, коли, рішення прийнято умов для фіксації протезів немає і єдиний вихід це використання спеціальних клеїв. Описані механізми і причини невдач застосовні і до повного і до часткового знімного протезування.

Шановні наші пацієнти! У разі необхідності протезування знімними протезами не відкладайте цей момент, Вам просто необхідно визначитися у виборі професійного лікаря.

Найменування послуги
Ціна
Акриловий протез
— Повний знімний протез з індивідуальними особливостями
6000 грн
— Повний знімний протез (категорія 1)
4500 грн
— Тимчасовий акриловий протез
3000 грн
Повний знімний протез на імплантатах (умовно знімний) без вартості опорних елементів
38400 грн
Опорні елементи 1-го порядку 65 у.е. 2-го порядку 135 у.о.
в грн по курсу на т.м.
Нейлоновий протез
5000 грн
— нейлоновий протез з індивідуальними особливостями
6500 грн
Нейлоновий протез «метелик» 1-3 зуба
2700 грн
Акриловий протез "метелик" 1-3 зуба
1800 грн
Повний акриловий протез з фіксацією Ball attachment на імплантатах
5000 грн
— Ball attachment
70$
— Locator
70$
Індивідуальна ложка
550 грн
— 1 рівень складності
550 грн
— 2 рівень складності
850 грн
Перебазування протеза
2100 грн
Починка нейлонового протеза
1500 грн
Каппа при бруксизмі
2000 грн
Супроводжуючі маніпуляції

Шановні друзі!
Шановні друзі! В зв‘язку з тимчасовими труднощами з електропостачанням відмічено погіршення мобільного зв‘язку. При відсутності світла клініка працює на генераторі, але в цей період мобільний зв‘язок дає збій, який проходить після відновлення подачі електроенергіі в мережу. Розраховуємо на Ваше розуміння.